Тернопільська область, Чортківський район

Маланка вже давно стала візитівкою сіл  Горошова та Устя Борщівського району. Цього року, як завжди, його будуть відзначати гучно. Пісні, танці, жива музика – одним словом справжні українські гульки.

Тут давні фольклорні традиції збереглися не лише в переказах чи легендах, а й набули нових рис, увібравши в себе селянську мудрість, гумор та самоіронію. Раз на рік, а саме в ніч з 13 на 14 січня це село змінює обличчя. Мало не всі односельчани  переодягаються у заздалегідь приготовлені костюми, прилаштовують маски і виходять на вулицю. І є щось містично­хвилююче в оцьому масовому дійстві, яке охоплює все село.

Тож Маланка села Устя чекають на вас о 17.00 год. та Горошова  о 19.00 год. 13 січня 2020 року! Гостям свята обіцяють незабутні враження, концертну програму, масові гуляння, танці, смачні традиційні українські страви  !