12 січня 2020 року в Мельнице-Подільському будинку культури відбулося свято Коляди та огляд Вертепів аматорів Мельнице-Подільської об'єднаної територіальної громади .

Дата: 13.01.2020 15:00

12 січня 2020 року в Мельнице-Подільському будинку культури відбулося свято Коляди та огляд Вертепів аматорів  Мельнице-Подільської об'єднаної територіальної громади .

На Різдвянну коляду приїхали народний обрядово - побутовий ансамбль "Кудринчани" Кудринецького будинку культури "Ввесь світ звеселився, Син Божий народився" , керівник Ольга Ткач ; фольклорно - етнографічний ансамбль "Дністряни", керівник Ольга Кривецька ; колядники села Дзвинячка , керівник Оксана Домітрак ; Вертеп з села Боришківці ; Вертеп села Вільховець , керівник Іван Томин.

Ведучими святкової Різдвянної програми були : директор будинку культури Роман Казимирик та директор будинку дитячої творчості Ольга Дуткевич.

З привітальним словом до мельничан та гостей звернувся голова Мельнице-Подільської об'єднаної територіальної громади Володимир Боднарчук.

Всіх благ у Новому 2020 році !!!