28 січня 2020 року у Мельнице-Подільській селищній раді відбулася нарада з керівниками загальної-середньої освіти, дошкільної освіти та кухарями зазначених закладів.

28 січня 2020 року у Мельнице-Подільській селищній раді відбулася нарада з керівниками загально-середньої ,  дошкільної освіти та кухарями зазначених закладів.

Нараду проводили Мельнице-Подільський селищний голова Володимир Васильович Боднарчук , головний спеціаліст економічного розвитку та інвестицій  Олександра Василівна Кужіль , начальник відділу освіти ,культури, молоді та спорту Степан Петрович Герчак, спеціаліст з освіти Галина Ярославівна Якубовська та бухгалтер по харчуванню  Ярослава Михайлівна Пелець .
 На нараді були обговорені питання про організацію харчування дітей в закладах освіти, про раціональне використання енергоносіїв, ведення документообігу та подання звітів. Також, обговорювалися питання про підвищення кваліфікації педагогів в освітніх закладах громади .