Дата: 03.02.2020 16:24

3 лютого 2020 року у приміщенні будинку культури Мельнице-Подільській  відбулася нарада щодо дотримання законодавства в частині використання пестицидів, агрохімікатів і інших засобів захисту рослин , порядок реєстрації та паспортизації пасік в лютому 2020 року, яку провів Мельнице-Подільський селищний голова Володимир Васильович Боднарчук.

На нараді розглянули такі питання :

1.Застосування засобів захисту рослин під час весняно-польових робіт з дотриманням вимог чинного законодавства, порядок інформування щодо застосування засобів захисту рослин.

Доповіла : Шетелинець Оксана Дмитрівна – начальник Борщівського районного управління Держпродспоживслужби.

2.Вимоги до засобів захисту рослин, які застосовуються в сільському господарстві та на присадибних ділянках.

Доповіла : Юрцаба Ольга Степанівна – провідний спеціаліст відділу карантину рослин Управління фіто санітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби  в Тернопільській області.

3.Реєстрація та паспортизація пасік, правила відшкодування втрат при загибелі бджіл внаслідок їх отруєння.

Доповів : Свидинський Ігор Йосипович – начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Борщівського районного управління  Держпродспоживслужби.

4.Види та вартість лабораторних досліджень для проведення паспортизації пасіки.

Доповів : Татарчук Володимир Іванович – начальник Борщівської районної державної лікарні ветеринарної медицини.