13 лютого відбулася робоча нарада з керівниками закладів середньої загальноосвітньої та дошкільної освіти

Дата: 14.02.2020 16:28

13 лютого відбулася робоча нарада з керівниками закладів загальної середньої та дошкільної освіти . На якій обговорювались питання:

1) Подання інформації та звітності харчування дітей вказаних закладів.

2) Ознайомлення з  листом Фонду соціального страхування Тернопільської області про ріст листів тимчасової непрацездатності в закладах громади.

3)  Деталізація щодо заповнення електронних анкет (паспортів)  , що надають публічні сервіси та послуги у сфері освіти .

4)  Про вибір підручників для  3 і 7 класів.

5) Організація та проведення практичних занять з учнями 11-х класів закладів загальної середньої освіти за програмою навчально-польових зборів, які вивчають предмет за програмою для юнаків, та заняття у лікувально-оздоровчому закладі з учнями  , які вивчають предмет «Захист Вітчизни» за курсом дівчат.