18 лютого 2020 року Мельнице-Подільська громада в рамках реалізації проекту «Надання соціальних послуг в громаді »,отримала офісне обладнання для укомплектування робочих місць, які будуть облаштовані в старостинських округах громади

Дата: 18.02.2020 18:15

18 лютого 2020 року Мельнице-Подільська громада в рамках реалізації проекту «Надання соціальних послуг в громаді » , що фінансується за рахунок гранту , наданого Уряду України Японським фондом соціального розвитку (JSDF) через Міжнародний банк реконструкції та розвитку отримала офісне обладнання для укомплектування робочих місць, які будуть облаштовані в старостинських округах громади , а саме : персональний комп’ютер, багатофункціональний пристрій, джерело безперервного живлення , мереживий маршрутизатор та пакет ліцензійних офісних програм і програмного забезпечення для персонального комп’ютера . Загальна вартість отриманого обладнання становить – 268 тисяч 200 гривень.

Метою проекту є надання підтримки об’єднаній територіальній громаді для посилення її спроможності у забезпеченні мешканців якісними соціальними послугами, підвищення доступу до соціальної та комунальної інфраструктури громади, поліпшення охоплення послугами вразливих груп населення .

На основі даного технічного оснащення Мельнице-Подільської ОТГ планується впровадити програмний  комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада.»».