20 лютого 2020 року в Мельнице-Подільській біля пам’ятника Небесної Сотні відбувся мітинг-реквієм приурочений вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні, учсників Революцї Гідності , воїнів АТО

Панахиду відправив Отець Ярослав Антонійчук та хор церкви Архистратига Михайла.  До слова запрошено голову Мельнице-Подільської ОТГ – Володимира Боднарчука, вчителя ЗОШ І-ІІІ ступенів –Світлану Богданову .Хореографічну композицію «Ангели Майдану» в спомин за Героями представили учні музичної школи – керівник Іван Возняк, який згадав Небесну Сотню піснями : «Ангели» та «Герої не вмирають». Заспівав і Олег Гаврилюк.  Вірш «Моя Україна» читали гуртківці будинку дитячої творчості та вірш «Молитва до Ангела » читала Інна Сторожук.

Також, ми приєдналися до тихої акції «Ангели пам’яті» зробивши дерево з біленькими Ангеликами.

Ведучі – організатори : директор  будинку дитячої творчості – Ольга Дуткевич та директор будинку культури – Роман Казимирик.