28 лютого 2020 року в Мельнице-Подільському будинку культури відбувся І -ий етап конкурсу читців , присвячений 206 – річниці від дня народження Тараса Шевченка «Слово Тарасове струнами б’ється»

Дата: 28.02.2020 16:59

28 лютого 2020 року в Мельнице-Подільському будинку культури відбувся І-ий етап конкурсу читців , присвячений 206 – річниці від дня народження Тараса Шевченка «Слово Тарасове струнами бється» .

Даний захід проводився відповідно до плану роботи відділу освіти , культури , молоді та спорту Мельнице-Подільської селищної ради з метою вшанування пам’яті видатного українського поета Тараса Шевченка , популяризації його творчого надбання , підтримки і зростання талановитої молоді у жанрі художнього читання, залучаючи її до сучасної української поезії та виховання в неї любові до рідного слова.

До слова було запрошено начальника освіти , культури , молоді та спорту – Степана Герчака.

Творчий конкурс оцінювала конкурсна комісія до складу ,якої входили  : начальник освіти , культури , молоді та спорту – Степан Герчак ; директор будинку дитячої творчості – Ольга Дуткевич ; спеціаліст освіти, культури , молоді та спорту – Галина Якубовська та вчитель української мови та літератури Худиківської ЗОШ І-ІІ ступенів – Наталія Савчук.

1. Устянська ЗОШ І-ІІ ступенів -  Фочак Марія : Т.Шевченко – «У нашім раї на землі…».

2.Устянська ЗОШ І-ІІ ступенів – Ткач Тетяна : Т.Шевченко – «Гайдамаки».

3.Горошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – Качуровська Аліна : Т.Шевченко – «Русалка».

4. .Горошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – Яремій Матей : Т.Шевченко – «Сестрі».

5. .Горошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – Соколовська Андріана : Т.Шевченко – «Гайдамаки».

6. .Горошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – Яремій Оксана : Т. Шевченко – «Русалка».

7.Михалківський клуб – Сенишин Вероніка : Т.Шевченко – «Княжна».

8.Мельнице-Подільська ЗОШ І-ІІІ ступенів – Гаврилюк Віталіна : Т.Шевченко – «Думка».

9.Мельнице-Подільська ЗОШ І-ІІІ ступенів – Сторожук Інна : Т.Шевченко – «Перебендя».

10.Мельнице-Подільська ЗОШ І-ІІІ ступенів – Сторожук Павло : Т.Шевченко – «І золотої,  й дорогої…».

11.Урожайнівський клуб – Терлецька Інна : Т.Шевченко – «І мертвим, і живим, і ненародженим».

12.Худиківська ЗОШ І-ІІ ступенів – Гоцалюк Анатолій : Т.Шевченко – «Розрита могила».

13.Худиківська ЗОШ  І-ІІ ступенів – Волошин Марія : Т.Шевченко – «У вінок кобзареві»".

14.Худиківська ЗОШ І-ІІ ступенів – Даной Іванна : Т.Шевченко – «Княжна».

15. Худиківська ЗОШ І-ІІ ступенів – Волошин Олена : Т.Шевченко – «Лілея».

16. Худиківська ЗОШ І-ІІ ступенів – Возняк Христина, Саранчова Христина, Лозенко Олена : Т.Шевченко – «Гайдамаки».

17.Худиківський будинок культури – Рябий Віталій : Т.Шевченко – «І мертвим, і живим, і ненародженим».

18.Дзвиняцька ЗОШ І-ІІІ ступенів – Даців Наталія, Хіміч Ольга : Т.Шевченко – «Великий льох».

19. Дзвиняцька ЗОШ І-ІІІ ступенів – Касіян Сніжана : Т.Шевченко – «Ой три шляхи широкії».

20.Дністровецька ЗОШ І-ІІ ступенів – Ткач Діана : Т.Шевченко – «Наймичка».

21. Дністровецька ЗОШ І-ІІ ступенів – Комаречко Олеся : Т.Шевченко – «Розрита могила».

22.Окопівський НВК ЗОШ І ступенів – Вінцентів Яна : Т.Шевченко – «Русалка».

23.Збручанський НВК ЗОШ І ступенів –Яремко Олександр : Т.Шевченко – «Доля».

24.  Збручанський  НВК ЗОШ І ступенів – Гнатюк Єлизавета : Т.Шевченко – «Минають дні, минають ночі».

25.Михайлівський НВК ЗНЗ І ступенів – ДНЗ – Байсарович Вероніка : Т.Шевченко – «Зоре, моя вечірняя».

26. Михайлівський НВК - ЗНЗ І ступенів – ДНЗ – група учнів 2-го класу : Т.Шевченко – «На Великдень, на соломі».

27.Кудринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів – Ількович Юлія : Т.Шевченко – «Княжна».

28. Кудринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів – Кіб’як Аліна : Т.Шевченко – «Розрита могила».

29. Кудринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів – Шпак Тетяна : Т.Шевченко – «Русалка».

30.Дзвиняцька ЗОШ І-ІІІ ступенів – Крижевська Христина : Т.Шевченко – «Якби ви знали».

31. Дзвиняцька ЗОШ І-ІІІ ступенів – Стадник Іванна : Т.Шевченко – «Дівочії ночі».

32.Боришківський клуб – Борсолюк Марія : Т.Шевченко – «Лілея».

33.Вільховецька ЗОШ І-ІІ ступенів – Дусяк Таня : Т.Шевченко – «І досі сниться..».

34. Вільховецька ЗОШ І-ІІ ступенів – Старик Христина : Т.Шевченко – «Русалка».

35. Вільховецька ЗОШ І-ІІ ступенів – Панівська Інна : Т.Шевченко – «Кавказ».

36.Вигодська ЗОШ І-ІІІ ступенів – Вільховецький Матвій , Івасюк Назар, Сторощук Тимофій : Т.Шевченко – «Іван Підкова».

37. Вигодська ЗОШ І-ІІІ ступенів – Гаврилюк Богдана : Т.Шевченко – «Сонце заходить».

38. Вигодська ЗОШ І-ІІІ ступенів – Золотухіна Ангеліна : Т.Шевченко – «Сон».

39. Вигодська ЗОШ І-ІІІ ступенів – Юсипчук Давид : Т.Шевченко – «Мені тринадцятий минало».

40. Вигодська ЗОШ І-ІІІ ступенів – Разчонова Вероніка .

41. Вигодська ЗОШ І-ІІІ ступенів – Смеречинська Ольга : Т.Шеченко – «Святії вірші славного Тараса».

42. . Вигодська ЗОШ І-ІІІ ступенів – Вінцентів Ангеліна.

За результатами конкурсу учасники посіли такі місця :

Перша  категорія :

ГП - Горошівська ЗОШ І-ІІІ ступенів - Яремій Матей : Т.Шевченко "Сестрі"

І - Худиківська ЗОШ І-ІІ ступенів -  Волошин Марія : Т.Шевченко "У вінок Кобзареві"

ІІ - Михалківський клуб -  Сенишин Вероніка : Т.Шевченко "Княжна"

ІІІ - Вигодська ЗОШ І-ІІІ ступенів -  Вільховецький Матвій, Івасюк Назар, Сторощук Тимофій : Т.Шевченко - "Іван Підкова"

Друга категорія :

ГП - Худиківська ЗОШ І-ІІ ступенів - Волошин Олена : Т.Шевченко - "Лілея"

І - Мельнице-Подільська ЗОШ І-ІІІ ступенів - Гаврилюк Віталіна : Т.Шевченко - "Думка"

ІІ - Вигодська ЗОШ І-ІІІ ступенів - Юсипчук Давид : Т.Шевченко - "Мені тринадцятий минало"

ІІІ - Мельнице-Подільська ЗОШ І-ІІІ ступенів - Сторожук Павло : Т.Шевченко - "І золотої, й дорогої "

Третя категорія :