“Чисте довкілля” – запорука нашого здоров’я !

Дата: 06.03.2020 09:49

“Чисте довкілля” – запорука нашого здоров’я !

Уже стало доброю традицією щовесни проводити двомісячник за чисте довкілля. В усіх населених пунктах, що знаходяться на території Мельнице-Подільської селищної ради, громадськість спільними зусиллями прибирає двори, вулиці, сквери до святкування великодніх свят.

4 березня 2020 року на території Мельнице-Подільської селищної ради розпочався двомісячник благоустрою. Відповідне розпорядження 4 березня 2020 року підписав голова Мельнице-Подільської селищної ради Володимир Боднарчук.  Двомісячник з благоустрою триватиме до 4 травня 2020 року.

Також, в рамках всеукраїнської акції – «За чисте довкілля», на виконання розпорядження Мельнице-Подільського селищного голови  №70 від 3 березня 2020 року, 4 квітня 2020 року в усіх населених пунктах, що знаходяться на території Мельнице-Подільської селищної ради планується провести день благоустрою територій.

Посилання на розпорядження - https://melpodilska-gromada.gov.ua/docs/346582/