10 березня 2020 року на площі Галицькій біля пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка було проведено мітинг-панахиду приурочену вшануванню пам’яті Великого Кобзаря

Панахиду відправили Всечесні Отці Володимир Михайлюк, Ярослав Антонійчук та хор церкви.

Із словом про творчість Великого поета  виступила вчитель Мельнице-Подільської ЗОШ І-ІІІ ступенів – Наталія Боднарчук.

Вірш «І мертвим, і живим,і ненародженим..» читав художній керівник села Вигода – Городинський Віталій Броніславович.

Інcценізація вірша «Наш Шевченко» читали гуртківці будинку дитячої творчості, а саме : Іван Гринчук, Саша Бевз, Іван Незнайомий, Артур Чубей, Назар Ковальчук, Максим Палагнюк, Юра Кушнір.

Церковний Гімн «Боже вислухай благання» виконав хор Мельнице-Подільської церкви Михайла Архистратига.

Ведучі організатори : директор будинку дитячої творчості – Ольга Дуткевич та директор будинку культури – Роман Казимирик.