Мельнице-Подільська громада
Тернопільська область, Чортківський район

Сьогодні, 8 травня, згідно з рішенням ООН, весь світ відзначає День пам’яті та примирення, присвячений жертвам Другої світової війни.

   Сьогодні, 8 травня, згідно з рішенням ООН, весь світ відзначає День пам’яті та примирення, присвячений жертвам Другої світової війни.   У ці дні ми згадуємо загиблих і ще раз дякуємо живим героям. Кожному з нас важливо пам’ятати свою історію, історію свого роду, історію боротьби свого народу в усі часи. Щоби цінувати те, що маємо. Щоби не повторювати помилок минулого. Величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, прикладом вірного служіння своєму народу. Нехай над нашою рідною землею завжди буде безхмарне, мирне небо, а подвиг переможців надихає всіх нас на добрі справи в ім’я розквіту України .

 

  У зв'язку із запровадженням карантину, з метою запобігання поширенню на території Мельнице-Подільської  ОТГ гострої респіраторної хвороби COVID-19, пам'ять присвяченим жертвам Другої світової війни вшанували панахидою у церкві Михайла Архистратига у Мельнице-Подільській, а також було покладено  квіти до підніжжя пам’ятника воїнам загиблих у цій найбільшій в історії людства війні …

 

 « повернутися до списку новин