Тернопільська область, Чортківський район

ФУТБОЛЬНИЙ СЕЗОН 2020 ВІДКРИТО !

ФУТБОЛЬНИЙ СЕЗОН 2020 ВІДКРИТО !

14 червня, у непростих умовах у зв'язку віросною інфекцією COVID-19, з умовами дотримання усіх протиепідемічних заходів, стартував чемпіонат Тернопільської області 2020 року.

У боротьбу вступило  понад двадцять самобутніх команд з різних куточків нашої області, які розділені на дві ліги – вищу і першу, у тому числі і команда Мельнице-Подільської ОТГ ФК - "Мельниця", яка виступає у першій лізі.

У неділю ,14 червня, у селі Васильківці Гусятинського району ,відбувся перший важливий і водночас важкий футбольний матч між командами ФК "Мельниця"-(Мельниця-Подільська) та ФК "Поділля"-(Васильківці), з рахунком "0"-"0".

Віримо ,що перемоги обов'язково прийдуть, якщо ми об'єднаємо зусилля заради великої спільної мети, будемо наполегливо працювати на благо нашого футболу на всіх його рівнях, любити свій футбол і підтримувати свою команду.