Футбольні новини
Дата: 22.06.2020 12:51
Кількість переглядів: 540
У неділю, 21 червня, у смт.Мельнице-Подільська відбувся футбольний матч другого туру Чемпіонату Тернопільської області першої ліги між командами ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська) та ФК «Вікнини» (с.Вікна).
Перемогу здобула команда ФК «Мельниця» з рахунком – «2»-«0».
Щиро вітаємо переможців та бажаємо нових звершень !
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04396377/886d7f7e59abf3c90cf9abdb07513146.jpg)
« повернутися