Відкриття дитячого ігрового майданчика

Дата: 08.07.2020 10:43

Відкриття дитячого ігрового майданчика

Дитинство – це щаслива сторінка нашого життя, коли всі кольори яскраві, а до казки можна доторкнутися рукою.

Для дітей відбулося справжнє свято – урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика. Тут були присутні радість, посмішки, щасливі обличчя.

Розпочалося свято промовою Отця Андрія  з побажаннями, щоб дитячий майданчик слугував дітям для ігор та розвитку. Всі присутні разом помолилися та священник освятив територію дитячого ігрового майданчику святою водою.

Зі словами вітання до громади села та дітей звернувся голова Мельнице-Подільської ОТГ Володимир Васильович  Боднарчук !

Майданчик для селища  – це не тільки радість для дітей, а й для батьків. Дитячий сміх лунає тут до пізнього вечора. А дорослі мають можливість спостерігати за тим, як на свіжому повітрі граються та набираються сил їхні дітлахи. І кожному, хто долучився до створення цього неймовірного заходу було зрозуміло: радість в очах дітей - насправді те, заради чого варто жити й працювати !!!