13 липня в приміщенні Мельнице-Подільської селищної ради відбулося засідання виконкому

На розгляд виконкому виносили наступні питання :

1. Про затвердження плану заходів з виконання Державної соціальної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2021 року по Мельнице-Подільській селищній раді.
  2. Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік.
  3. Про схвалення проекту рішень селищної ради "Про затвердження положення про уповноважену особу з публічних закупівель Мельнице-Подільської селищної ради у новій редакції".
  4. Про направлення клопотання до Борщівської районної адміністрації, щодо представлення до присвоєння почесного звання "Мати –героїня багатодітної громадянки" Никорчук Ніни Іванівни .
  5. Розгляд заяв.
  6. Різне.