Дата: 24.07.2020 11:32

Місцеві податки і збори – вагомий крок до покращення життя громади !

Відповідно до статті 12  Податкового кодексу України до повноважень сільських, селищних, міських рад та рад ОТГ , що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад , належить  встановлення місцевих податків та зборів та податкових пільг зі сплати місцевих податків і зборів .

Мельнице-Подільська селищна рада прийняла рішення про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік на території Мельнице-Подільської ОТГ.

Посилання на рішення №4465 про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік на території Мельнице-Подільської ОТГ - https://melpodilska-gromada.gov.ua/docs/420295/