Дата: 27.07.2020 14:39

26 липня в рамках 7-го туру обласного Чемпіонату у смт.Мельниця-Подільська відбувся черговий матч серед команд Першої ліги ФК «Мельниця» (смт.Мельниця-Подільська) та ФК «Трибухівці»(с.Трибухівці).

Гра завершилася з рахунком «2» : «0», перемогу здобула команда ФК «Трибухівці».

Наступний матч відбудеться на виїзді в м.Бережани між командами ФК «Мельниця» (смт.Мельниця-Подільська) та ФК «Хатки» (м.Бережани) 2 серпня 2020 року о 16:00 год..

Також , 26 липня фінішувало перше коло футбольного Чемпіонату Борщівського району 2020 року . У боротьбі за перше місце  беруть участь  понад десять  самобутніх команд з різних куточків нашого району, які розділені на дві зони – Південна і Північна.

Мельнице-Подільську ОТГ представляє дві команди в Південній зоні , а саме ФК «Збручанське»(с.Збручанське) та ФК «Горошова»(с.Горошова).

У турнірній таблиці відкритого Чемпіонату Борщівського району з футболу сезону 2020 року після першого кола команда ФК «Збручанське» посідає перше місце.

Команда зіграла 6 матчів (5 перемог , 1 поразка) в результаті чого отримала 15 очок.

Згідно календаря матчів Чемпіонату команда ФК «Збручанське» відпочивала у 7-мому турі 1 – го кола.

Щиро вітаємо із значною результативною перемогою , бажаємо успіхів та нових  спортивних звершень !

ФК "Збручанське"

У 7-мому турі, 26 липня , відбувся футбольний матч у селі Іване - Пусте між командами ФК «Горошова» та ФК «Іване-Пусте» .

Матч завершився з рахунком «2» : «0» на користь команди ФК «Іване  - Пусте».

Згідно турнірної таблиці після першого кола команда ФК "Горошова" займає 5 - те місце в Чемпіонаті Борщівського району з футболу сезону 2020 року .

Бажаємо успіхів , везіння та вдалих футбольних матчів !

ФК "Горошова"