Новини

Громада отримала “скриньку здоров’я” для боротьби з COVID-19 від Міжнародного благодійного фонду “Карітас України”

Днями Мельнице-Подільська ОТГ в рамках проекту “Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19”, за фінансової підтримки Програми “U-LEAD з Європою” Карітас України отримала “Скриньку здоров’я”.

Благодійна допомога надійшла у вигляді засобів індивідуального захисту та предметів першої необхідності для працівників місцевого самоврядування, а саме: костюми біологічного захисту, захисні окуляри, безконтактний термометр, респіратори, маски, рукавички та антисептики.

Висловлюємо свою повагу та подяку нашим партнерам за благодійну допомогу у боротьбі з COVID-19 та сподіваємося на подальшу співпрацю.