Дата: 05.08.2020 10:46

02 серпня в рамках 8-го туру обласного чемпіонату з футболу у місті  Бережани відбувся черговий матч серед команд Першої ліги ФК «Хатки» (м.Бережани) та  ФК «Мельниця» (смт.Мельниця-Подільська).   Гра була напруженою, мельничани мали багато моментів, яких не вдалося реалізувати.  В результаті господарі здобули перемогу з рахунком 1:0, через призначене пенальті на 90+2 хв. матчу.

Мельнице-Подільська селищна рада та всі уболівальники вдячні футболістам ФК «Мельниця» за яскраву гру. Висловлюємо Вам свою підтримку та бажаємо подальших перемог.

Наступний матч відбудеться 9 серпня 2020 року о 16:00 год.  в смт. Мельниця-Подільська , місцева команда зустрінеться з командою з м. Борщів ФК «Рідна Борщівщина» . Гостинно чекаємо земляків!

2 серпня стартувало друге коло районного футбольного чемпіонату. До вашої уваги результати 8-го туру:  північ - ФК Цигани - ФК Озеряни - 2:2, ФК Нічлава - ФК Турильче - 2:2, ФК Королівка - ФК Пилатківці - 2:3; південь - ФК Гермаківка - ФК Пилипче - 0:3, ФК Кривче - ФК Горошова - 5:2, ФК Іване-Пусте - ФК Збручанське - 0:5 (господарі повідомили про подачу протесту!).

Бажаємо нашим командам, ФК «Горошова» та ФК «Збручанське» успіхів та подальших перемог!!!

ФК "Збручанське"

ФК "Горошова"