Мельнице-Подільська громада
Тернопільська область, Чортківський район

Новини

     Відповідно до пункту 7 Постанови Кабінету міністрів України від від 7 лютого 2018 р. № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції» передбачена дотація за бджолосім’ї, яка надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації ставить 60000 гривень одному отримувачу. 

   Для отримання дотації жителям Мельнице-Подільської ОТГ, які є власниками бджолосімей, необхідно подати в селищну раду наступні документи:
- копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
- копію рішення про державну реєстрацію потужності;
- копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку ;
- копію паспорта громадянина України (фізичні особи);
- копію реєстраційного номера облікової картки платника податків
- довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів, яка видається на основі заяви про реєстрацію пасіки.

    Для отримання дотації за бджолосім’ї, власникам пасік зареєстрованих на території Мельнице-Подільської ОТГ необхідно до 15 вересня 2020 року подати необхідний пакет документів у відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності та соціального захисту селищної ради (Мельнице-Подільська селищна рада ).

 « повернутися до списку новин