Тернопільська область, Чортківський район

Новини

Дата: 25.08.2020 10:06
Кількість переглядів: 603

23 серпня завершилося Перше коло Чемпіонату Тернопільської області 2020 року з футболу !

В рамках 11-го туру збірна команда  Мельнице-Подільської ОТГ ФК «Мельниця» зіграла вражаючий матч із командою ФК «Нива»(Підгайці).

Центральний півзахисник   ФК «Мельниця» Роман Годований на 55 хвилині влучним ударом забив гол у ворота суперників  відкривши рахунок у футбольному поєдинку. А на 74 хвилині гравець із ФК «Нива» Тарас Гураль, зрівняв рахунок після подачі кутового. І вже на 92 хвилині суддя призначивши  11-ти метровий , гравець  Микола Лук’янчук впевнено реалізував пенальті і тим самим приніс перемогу ФК «Мельниця». Таким чином, гра закінчилася з рахунком «2» : «1».

Дякуємо футболістам  за блискучу гру та бажаємо успіхів і нових перемог у наступних матчах.

30 серпня розпочинається Друге коло Чемпіонату Тернопільської області 2020 року з футболу. Перша гра відбудеться у смт. Мельниця-Подільська о 16:00 год., між ФК «Мельниця-Подільська» та ФК «Поділля»(Васильківці).

У неділю, 23 серпня, відбувся 10-й тур районного футбольного чемпіонату. Результати матчів до вашої уваги: північ - ФК Турильче - ФК Озеряни - 1:5, ФК Королівка - ФК Цигани - 1:3, ФК Пилатківці - ФК Бурдяківці - 4:0; південь - ФК Збручанське - ФК Залісся - 4:3, ФК Горошова - ФК Пилипче - 1:4, ФК Іване-Пусте - ФК Гермаківка - 0:0.

Дякуємо за гру ФК "Збручанське" і ФК "Горошова"  та бажаємо не зупинятись на досягнутому і надалі приносити радість перемоги своїм уболівальникам !!!