Дата: 13.08.2020 12:04

11 серпня 2020 року відбулася  нарада з керівниками загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Мельнице – Подільської селищної ради про підготовку  до нового 2020 – 2021 навчального року.

На порядок денний були винесені такі  питання :

1.     Про початок нового 2020 – 2021 навчального року в умовах карантину COVID – 19. Доповідач – Шетелинець Оксана Дмитрівна – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Борщівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області.

2.     Про організацію навчально – виховного процесу 2020 – 2021 навчального року. Доповідач – Герчак Степан Петрович – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Мельнице – Подільської селищної ради.

3.     Про організацію харчування в осінньо – зимовий період 2020 – 2021 навчального року. Доповідач – Пелець Ярослава Михайлівна – бухгалтер по харчуванню Мельнице – Подільської селищної ради.

4.     Кужіль Олександра Василівна – головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій Мельнице – Подільської селищної ради.

5.     Різне.

Селищний голова Володимир Боднарчук окреслив головні завдання, що стоять перед закладами освіти щодо організації нового навчального року.