Дата: 25.08.2020 14:24

Щорічно 23 серпня відзначається державне свято України – День Державного Прапора України !

Синій та жовтий колір прапора – поєднання чистого, мирного безхмарного неба, що простягнулося над жовтим безмежжям хлібного лану – символу мирної праці і достатку. Усім тим, чим славилася наша Вітчизна  споконвіку.

Свято встановлено «…На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України…

23 серпня 2020 року у скверику  Мельнице-Подільської  було піднято прапор для відзначення та вшанування державного свята та   символу України -  Дня Прапора.

Також було освячено пам’ятні прапори для бійців 10-ї гірсько-штурмової бригади м.Коломиї.

Хвилиною мовчання вшанували всіх, хто загинув за свою державу.

Вокальні номери : БДТ гурток «Пролісок», керівник – Микола Лярга. Танець і музичне виконання «Рапсодія» - керівник – Іван Возняк. Звучали пісні у виконанні Олега Гаврилюка,  Івана Возняка, Вікторії Гаврилюк, квартет Мельнице-Подільського будинку  культури.

Гуртківцями будинку дитячої творчості було внесено 10-ти метровий синьо-жовтий стяг.

Організатори – ведучі святкування – директор будинку дитячої творчості – Ольга Дуткевич та директор будику культури – Роман Казимирик.