Дата: 31.08.2020 10:21

29 серпня 2020 року Україна вшанувала память захисників, які загинули у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність держави. З цієї нагоди у Мельнице-Подільській пройшла хода памяті до могили солдата Петра Андруника, який загинув 25 грудня 2014 року під час виконання службових обовязків у Луганській області.

Отець Андрій відслужив поминальну панахиду, а всі небайдужі , громадські діячі та представники влади поклали квіти та запалили  лампадки  біля могили загиблого воїна. Учасники хвилиною мовчання вшанували пам'ять свого земляка та усіх полеглих захисників нашої України.

Ми схиляємо голови у вдячності перед тими, хто тримав небо над нашими містами, селами даючи нам можливість у цей час вчитися, працювати, розвивати соціальні ініціативи та відстоювали демократію й права людини .