Тернопільська область, Чортківський район

Новини

Дата: 31.08.2020 16:22
Кількість переглядів: 551

30 серпня розпочалося Друге коло Першої ліги Чемпіонату Тернопільської області з футболу. У Мельниці-Подільській відбувся 11-ий тур між ФК «Мельниця» та ФК «Поділля» (Васильківці).

Фактично дві команди були налаштовані максимально. ФК «Поділля» забили 3 голи у ворота ФК «Мельниця» , а саме гравець Володимир Гриб впевнено та налаштовано забив перший гол вже на 25 хвилині  ,а через деякий час  Ігор Козелко футболіст ФК «Поділля» за 12 хвилин оформив дубль. Але ФК «Мельниця» наполегливо не здавалася і на 90 хвилині активний футболіст Роман Годований забив гол престижу у ворота суперників.

Футбольний матч завершився з рахунком «3» : «1».

Дякуємо двом командам за цікаву та блискучу гру . Бувають поразки, з яких можна зробити хороший висновок. Будемо вчитися та боротися надалі . Сподіваємося, що ця поразка нас тільки загартує, і ми станемо ще сильнішими.

Наступний матч відбудеться 6 вересня 2020 року о 16:00 год., в с.Вікно (Гусятинський район), де зустрінуться ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська) та ФК «Вікнини»(с.Вікно).

12-й тур районного футбольного чемпіонату (30 серпня). РЕЗУЛЬТАТИ : північ: ФК Бурдяківці - ФК Королівка - 2:0, ФК Озеряни - ФК Пилатківці - 0:2, ФК Нічлава - ФК Цигани - 6:0; південь: ФК Гермаківка - ФК Кривче - 1:6, ФК Пилипче - ФК Збручанське - 1:3, ФК Залісся - ФК Іване-Пусте - 6:2. ФК "Горошова" згідно розкладу не вийшла на футбольне поле.

Дякуємо за гру  ФК "Збручанське" та бажаємо  перемог, успіхів і позитивного настрою.

До уваги: турнірна таблиця чемпіонату району з футболу після 11 туру :