Новини

10 вересня в приміщенні будинку культури відбулася чергова сесія сьомого скликання Мельнице-Подільської селищної ради  !

Під час засідання розглянуто та підтримано питання:

1.Про внесення змін до селищного бюджету на 2020 рік.

2.Про затвердження договору про передачу міжбюджетного трансферту із селищного бюджету М-Подільської селищної ради до  бюджету Борщівської районної ради ( 100000,00 грн совбез)

3.Про встановлення надбавки за престижність педагогічним працівникам загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних, навчальних закладів та музичної школи Мельнице-Подільської селищної ради.

4.Про створення Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Мельнице-Подільської селищної ради Тернопільської області.

5.Про виділення одноразової матеріальної грошової допомоги по Мельнице-Подільській селищній раді.

Посилання на розпорядження : https://melpodilska-gromada.gov.ua/docs/445641/.