Оголошення!

Дата: 15.09.2020 12:06

Увага конкурс !!!

Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Дзвиняцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тернопільської області розташованої в с. Дзвинячка, Тернопільської області

Відповідно до Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту», на виконання листа Міністерства освіти і науки України від 15.05.2020 р. №1/9-256 «Щодо окремих питань проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти», наказу Міністерства освіти і науки України від 19.05.2020 р. № 654 «Щодо примірного переліку питань», Положення  про проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що підпорядкований Мельнице-Подільської селищної раді, затвердженого рішенням сесії Мельнице-Подільської селищної ради від 10 вересня 2020 року №4496 , відповідно до розпорядження Мельнице-Подільського селищного голови від 14.09.2020 р. № 305 «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Дзвиняцької  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тернопільської  області», Мельнице-Подільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника Дзвиняцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тернопільської області розташованої в с. Дзвинячка, Тернопільської області.

Місце знаходження закладу освіти : 48755, с. Дзвинячка, вул. Колонія , 35,  Тернопільська  область.

Кваліфікаційні вимоги до кандидата :

Посаду керівника Дзвиняцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Тернопільської області може обіймати особа :

• яка є громадянином України,
  • вільно володіє державною мовою,
  • має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності,
  • фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків,
  • професійна компетентність,
  • володіння основними навичками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами,
  • володіння навичками підготовки ділових документів,
  • досвід та вміння працювати з людьми,
  • знання Конституції України, Закон України «Про освіту», Закон України «Про повну загальну середню освіту»,.

Особи котрі відповідають вимогам та  бажають взяти участь у конкурсі подають  до конкурсної комісії Мельнице-Подільської селищної ради, що знаходиться за адресою: вул,. Кудринецька 1, смт.Мельниця-Подільська, Тернопільської  обл., 48751,  такі документи :

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію паспорта громадянина України ;

- копію документа про вищу освіту(з додатком , що є його невідємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної(науково-педагогічної)  роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);

- довідку про відсутність судимості;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Строк подання документів 20 календарних днів з моменту оприлюднення даного оголошення.