Дата: 28.09.2020 15:11

27 вересня в рамках 16 туру обласного Чемпіонату з футболу у с.Городниця відбувся черговий матч серед команд Першої ліги ФК «Мельниця» та ФК «Нива». І вже на 11 хвилині Володимир Кривецький забив перший гол у ворота ФК «Нива» відкривши цим рахунок у даному футбольному  поєдинку. Не зволікаючись гравець із команди ФК «Мельниця»  Іван Плосконіс на 17 хвилині приніс своїй команді ще одне очко та Микола Лук’янчук організував на  36 та 69 хвилинах  два завершальних голи цим самим принісши своїй команді перемогу.

Рахунок матчу «4» : «2».

Дякуємо двом командам за гру та бажаємо успіхів і пермог у наступних поєдинках.

ФУТБОЛЬНИЙ РАЙОННИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗАВЕРШИВСЯ...

На мажорній ноті! Цікаві, безкомпромісні поєдинки, у яких ніхто не хотів поступатися, непідробні глядацькі емоції, дощ, сонце і вітер, радість і розчарування від реалізованих і нереалізованих можливостей... Хвилина мовчання за загиблими курсантами, Гімн держави... Ну і кубки, медалі, грамоти, призи кращим гравцям... Все це можна було спостерігати у неділю, 27 вересня, на відмінному стадіоні села Бурдяківці, де відбувалися заключні поєдинки відкритого чемпіонату Борщівського району з футболу сезону 2020 року.

ФК "Збруч" зайняла чесне третє місце у фіналі, яка перемогла ФК "Нічлава" з рахунком "3" : "1".

Щиро вітаємо вас з значною результативною грою.Дякуємо вам за свою участь у чемпіонаті та бажаємо Вам оптимізму, якомога більше виграшних матчів та голів, забитих лише у ворота суперника! Хай чемпіонське здоров’я та успіх супроводжують Вас, як на футбольному полі, так і в повсякденному житті.

Нехай кожен матч буде переможним, стадіон – переповненим, а підтримка уболівальників – щирою.