Подяка..

Дата: 08.10.2020 12:04

Колектив, учні, батьки Вільховецької ЗОШ І-ІІ ступенів висловлюємо щиру подяку за високу соціальну відповідальність та вагомий матеріальний внесок у проведенні капітального ремонту в шкільному спортзалі голові Мельнице-Подільської ОТГ  Боднарчуку Володимиру Васильовичу.

Допомога, надана Вами, послужила на благо: учні нашої школи відчули радість і комфорт, що сприяє фізичному, психологічному та емоційному розвитку дітей.

Бажаємо Вам і всьому Вашому колективу невичерпної енергії , процвітання, здоров’я, благополуччя, динамічно розвиватися, не втрачаючи завойованих  позицій.

Сподіваємося на подальше продовження плідної співпраці.