Дата: 09.11.2020 10:50

У неділю , 8 листопада 2020 року, відбувся матч заключного туру обласного Чемпіонату з футболу 2020 серед команд Першої ліги ФК «Мельниця» та ФК «Нива» у селі Підгайці.

Рахунок матчу відкрив Володимир Кривецький гравець ФК «Мельниця» на 16-тій хвилині успішно реалізувавши 11-ти метровий . Але, згодом на 20-тій хвилині господарі поля, а саме Тарас Шкварло,  зрівняли рахунок забивши із кутового.

Отже, гра завершилася нічиєю «1» : «1».

Гравці ФК «Мельниця» у даному сезоні посіли 5-те місце із 11-ти. Висловлюємо щиру подяку ФК «Мельниця» за проведений сезон і гідне представлення Мельнице-Подільської обєднаної територіальної громади на матчах та бажаємо у майбутньому досягти ще більших вершин у футбольній карєрі.