Тернопільська область, Чортківський район

Новини

9 листопада під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Борщівській районній державній адміністрації.

Розглянуто питання про  стан епідемічної ситуації на території району на гостру респіраторну хворобу COVІD-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 за результатами оцінки епідемічних показників.

На виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 „Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (зі змінами) та на підставі оцінки епідемічних показників рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06 листопада 2020 року, з 00 годин 00 хвилин 09 листопада 2020 р.  у Борщівському районі встановлено «помаранчевий»  рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 .