Дата: 17.11.2020 18:01

МОН ТА ЮНІСЕФ ЗАКЛИКАЮТЬ ВЧИТЕЛІВ ПРОВЕСТИ ДО 20 ЛИСТОПАДА УРОК ПРО ПРАВА ДИТИНИ

МОН та ЮНІСЕФ пропонують вчителям з нагоди святкування річниці Конвенції ООН про права дитини 20 листопада долучитися до всеукраїнської ініціативи і провести «Найбільший урок у світі» про права дитини та глобальні цілі розвитку.

Учасники ініціативи отримають сертифікати, а також візьмуть участь у  розіграші 75 пам'ятних сувенірів від ЮНІСЕФ. Реєстрація учасників до 19 листопада 2020 року – за покликанням.

Щоб взяти участь у розіграші подарунків та отримати сертифікат, потрібно:

• зробити фото під час або наприкінці уроку разом з учнями;

• опублікувати їх у фейсбуці з хештегом  #Найбільший_урок_у_світі та #Знаю_права_і_змінюю_світ.

Усі матеріали для уроку від UNICEF Ukraine можна знайти на платформі EdEra. Урок розрахований на учнів 5-8 класів, але вчителі початкових та старших класів можуть адаптувати матеріал відповідно до власних потреб.

Якщо у вчителів немає можливості провести урок оффлайн у класі або через відеозв'язок, можна надіслати учням покликання на відео «Онлайн-урок. Знаю права і змінюю світ» для самостійного опрацювання.

Нагадуємо. Міністерство освіти і науки України спільно з ЮНІСЕФ Україна розробили контент-платформу з розвитку дошкільнят.