23 грудня в приміщенні Мельнице-Подільської селищної ради відбулося засідання Першого виконкому  !

Дата: 23.12.2020 15:51

На розгляд виконкому виносили наступні питання :

1. Про уточнення бюджету на 2020 рік.

2. Про затвердження договору між Борщівською районною радою та Мельнице-Подільською селищною радою про передачу коштів іншої субвенції у вигляді міжбюджетного трансферту для Панівецького сільського бюджету для виплати заробітної плати працівникам.

3. Про затвердження договору між Борщівською районною радою та Мельнице-Подільською селищною радою про передачу коштів іншої субвенції у вигляді міжбюджетного трансферту на фінансування Мельнице-Подільського територіального центру надання соціальних послуг та реабілітації на 2020 рік.

4. Про затвердження договору між Скала-Подільською селищною радою та Мельнице-Подільською селищною радою про передачу коштів іншої субвенції у вигляді міжбюджетного трансферту на фінансування Мельнице-Подільського територіального центру надання соціальних послуг та реабілітації на 2020 рік.

5.Про місцевий бюджет  Мельнице-Подільської селищної  ради 2021 рік.

6. Про встановлення та затвердження батьківської плати за харчування по Мельнице-Подільській селищній раді.

7. Про встановлення  фінансування із місцевого бюджету для організації харчування дітей в дошкільних та загальноосвітніх закладах  по Мельнице-Подільській селищній раді.

8. Про встановлення та затвердження орендної плати на майно комунальної власності по Мельнице-Подільській селищній раді.

9. Про встановлення та затвердження орендної плати для відділень поштового зв’язку та станцій екстреної (швидкої) допомоги на території Мельнице-Подільської селищної ради.

10. Про встановлення та затвердження розміру виплати на невідкладну одноразову матеріальну грошову допомогу жителям, які проживають на території Мельнице-Подільської селищної ради.

11. Про звільнення від батьківської плати за харчування по Мельнице-Подільській селищній раді.

12. Про затвердження посадових окладів  по Мельнице-Подільській пожежній команді.

13.Про норматив відрахувань частини прибутку, що підлягає зарахуванню до місцевого бюджету для підприємств спільної власності територіальної громади за результатами фінансово-господарської діяльності у 2021 році.

14. Про делегування прав  Мельнице-Подільському селищному голові.

15. Про затвердження графіку проведення чергових сесій Мельнице-Подільської селищної ради на 2021 рік.

16. Про покладання обов’язків із проведення державної реєстрації актів цивільного стану по Мельнице-Подільській селищній раді.

17. Про затвердження видів громадських та інших робіт тимчасового характеру, які відповідають потребам територіальних громад, задовольняють їхні суспільні потреби та сприяють соціальному розвитку ОТГ на 2021 рік.

18. Про перелік об’єктів  та види суспільно-корисних робіт для осіб, які вчинили адміністративні правопорушення.

19. Про затвердження Плану залучення сил та засобів для гасіння пожеж, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру в населених пунктах Мельнице-Подільської селищної ради.

20. Про затвердження Програми Мельнице-Подільської селищної ради «Захисник Вітчизни» на 2021 рік.

21. Про затвердження Програми  забезпечення проведення призову громадян на військову службу та мобілізаційну підготовку на території Мельнице-Подільської селищної ради на 2021 рік.

22. Про затвердження регіональної цільової програми «Дітям Тернопільщини – якісне харчування»  на 2021 рік.

23. Про затвердження Селищної Програми надання адресної одноразової грошової допомоги громадянам, які проживають на території Мельнице-Подільської селищної ради на 2021 рік.

24.  Про затвердження Селищної Програми розвитку спорту на території Мельнице-Подільської селищної ради на 2021 рік.

25. Про затвердження Селищної Програми  «Файна Маланка» на території Мельнице-Подільської селищної ради на 2022 рік.

26. Про оплату праці Мельнице-Подільському селищному голові на 2021 рік.

27.Різне.