24 грудня 2020 року у приміщенні Мельнице-Подільського будинку культури відбулася Третя позачергова сесія VIII скликання Мельнице-Подільської селищної ради .

Дата: 24.12.2020 17:03

На розляд сесії було винесено 26 питань, основні з яких затвердження місцевого бюджету на 2021 рік, а також затвердили Програми Мельнице-Подільської селищної ради ,а саме  :

- Програма Мельнице-Подільської селищної ради "Захисник Вітчизни" на 2021 рік ;

- Програма надання адресної одноразової грошової допомоги громадянам , які проживають на території Мельнице-Подільської селищної ради ;

-Програма розвитку спорту на території Мельнице-Подільської селищної ради ;

-Програма "Файна Маланка"на території Мельнице-Подільської селищної ради ;

-Регіональна цільова Програма "Дітям Тернопільщини - якісне харчування " на 2021 рік тощо.