20 січня в приміщенні Мельнице-Подільської селищної ради відбулося засідання виконкому .

Дата: 20.01.2021 16:43

20 січня в приміщенні Мельнице-Подільської селищної ради відбулося засідання виконкому .

На розгляд виконкому виносили наступні питання :

1. Про початок повноважень депутата Мельнице-Подільської селищної ради Чортківського району Тернопільської області Б’ялковського Андрія Степановича.

1. Про здійснення прийому майна та установ із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чортківського району у власність Мельнице-Подільської селищної ради.

2. Про прийняття прав засновників комунальних установ, закладів Чортківської районної ради Мельнице-Подільською селищною радою.

3. Про обрання секретаря Мельнице-Подільської селищної ради .

4. Про визначення переліку депутатських постійних комісій Мельнице-Подільської селищної ради:

-Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту;

-Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва;

-Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою;

-Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово- комунального господарства, енергозбереження та транспорту;

-Постійна комісія з гуманітарних питань.

1. Про визначення персонального складу постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту.

2. Про визначення персонального складу постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

3. Про визначення персонального складу постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

4. Про визначення персонального складу постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

5. Про визначення персонального складу постійної комісії з гуманітарних питань.

6. Про затвердження Положення про депутатські постійні комісії Мельнице-Подільської селищної ради.

7. Про затвердження старости Дністровецького старостинського округу № 5 Мельнице-Подільської селищної ради.

8. Про   затвердження старости Кудринецького старостинського округу № 7 Мельнице-Подільської селищної ради.

9. Про  затвердження старости Урожайнівського старостинського округу № 8 Мельнице-Подільської селищної ради.

10. Різне.Фото без опису