До уваги громадян, які віком від 14 до 18 років у 2016 році оформили перші айді-картки !

Дата: 28.01.2021 18:20

Термін дії Вашої айді-картки закінчився, адже паспорт громадянина України у формі картки вперше видається зі строком дії на 4 роки.

Пропонуємо Вам скористатися послугою - Оформлення та видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм, у зв’язку з закінченням строку дії паспорта! Для цього необхідно звернутися безпосередньо до міграційної служби в Тернопільській області.

Розмір адміністративного збору за оформлення та видачу паспорта з дня оформлення заяви-анкети, у термін не пізніше, ніж через:

•   20 робочих днів – 363,00 грн.;

•   10 робочих днів – 489,00 грн.

Потурбуйтесь про належний стан Ваших документів та їх дійсність завчасно !