100-річний ювілей Баранюка Івана Дмитровича

Дата: 05.03.2021 17:52

Кожний 100-річний ювілей є гордістю всієї громади, у кожного з них своя історія, свої секрети довголіття. Коли чуєш про те, що хтось відсвяткував сторічний ювілей, підсвідомо починаєш вірити, що чудеса існують.

Таку подію можна назвати найграндіознішою в житті не тільки ювіляра, але і громади .

5 березня свій 100-річний ювілей святкує житель села Дністрове –   БАРАНЮК ІВАН ДМИТРОВИЧ

Складаємо щиру шану силі духу, з якою Ви пережили Велику Вітчизняну  війну,  подолали повоєнні лихоліття, часи поневірянь, чимало життєвих випробувань. Доля Ваша не була легкою, Ви гідно виростили та виховали дочку, онуків, ціле життя наполегливо працювали. Ви є хорошим прикладом для наслідування своїм онукам та правнукам. Прожиті Вами роки, можуть слугувати прикладом жертовного служіння народові, своїй родині, своїй землі, нашій матері – Україні.
У день Вашого славного ювілею прийміть сердечні побажання в другому сторіччі життя, міцного здоров’я, родинного затишку, душевного спокою. Миру, добра і добробуту, уваги і поваги від дітей, внуків та правнуків. Нехай Господь благословить Вас великими милостями і дарує ще многих і благих літ.

Володимир Боднарчук .