24 березня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради.

Дата: 24.03.2021 17:53

24 березня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради.  На засіданні були розглянуті питання про схвалення проекту рішень Мельнице-Подільської селищної ради, про внесення змін до селищного бюджету на 2021 рік, про затвердження старости Дністровецького старостинського округу № 5 , та про затвердження старости Кудринецького старостинського округу № 7 Мельнице-Подільської селищної ради. Також розглянулись питання затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Мельнице-Подільський центр первинної медико-санітарної допомоги», про затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Мельнице-Подільська селищна лікарня» Мельнице-Подільської селищної ради, про затвердження форми договору оренди нерухомого майна, про заходи щодо організації  подання декларації особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік та про суттєві зміни у майновому стані.  Під час засідання були також розглянуті питання щодо земельних відносин та приватизації земельних ділянок.