Мельнице-Подільська селищна рада  оголошує конкурс на посаду директора Устянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Дата: 03.06.2021 21:36

1. Найменування і місцезнаходження закладу освіти:
  • Устянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів.
  • вул.Хриплів, 88, с. Устя, Тернопільська область, 48747.
  1. Найменування посади та умови оплати праці:

директор Устянська загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року № 557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови КМУ №373 від 20.03.2011, постанови КМУ № 78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до постанови КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери» від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

1. Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу, відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»:

посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково- педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

1. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, місце та термін їх подання:

претенденти на посаду керівника закладу загальної середньої освіти подають до конкурсної комісії такі документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід`ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;

Претенденти можуть надавати інші документи, що підтверджують їх професійні та/або моральні якості. Відповідальність за недостовірність документів несе претендент на посаду керівника закладу освіти.

1. Дата, місце проведення конкурсного відбору:
  • подання документів здійснюється за адресою:

смт.Мельниця-Подільська, вул.Незалежності,21, І поверх, каб.№4

уповноважена особа, яка приймає документи за описом та надає інформацію про конкурс – Якубовська Галина Ярославівна, тел.моб.0677152558

ел. адреса: 04396377@gmail.com

Конкурсний відбір включає такі етапи:

• з 03 червня по 23 червня 2021 року включно – подання претендентами документів щодня по буднях з 09:00 до 16:00 (відділ освіти, культури, молоді та спорту Мельнице-Подільської селищної ради);
  • 24 червня 2021 року – перевірка конкурсною комісією поданих документів щодо відповідності установленим вимогам, прийняття рішення про допущення та/або недопущення до участі у конкурсі та оприлюднення переліку осіб, допущених до участі у конкурсному відборі;
  • 25 червня 2021 року – ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування;
  • 29 червня 2021 року 15:00год – конкурсний відбір:

– перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» шляхом письмових відповідей на тестові завдання;

– перевірка професійних компетентностей, шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

– публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Конкурсний відбір відбудеться у приміщенні Комунального закладу «Відділу освіти, культури, молоді та спорту Мельнице-Подільської селищної ради » Мельнице-Подільської селищної ради  о 15:00 год за адресою: смт. Мельниця-Подільська, вул. Незалежності, 21, актовий зал, ІІ поверх.

30 червня 2021 року – надання конкурсною комісією висновку щодо результатів конкурсного відбору та оприлюднення його.

Протоко засідання конкурсної комісії: https://rada.info/upload/users_files/04396377/f7d0f9bff0e63e8b1120d092896f1eda.pdf

Протоко №2 засідання конкурсної комісії:https://rada.info/upload/users_files/04396377/16e05a15a65f0f1bbeab11b55541add8.pdf

Протоко №3 засідання конкурсної комісії:https://rada.info/upload/users_files/04396377/1001fba487649e0840fdb80dd9771afc.pdf