ФУТБОЛ 2021!!!

Дата: 07.06.2021 12:01

6 Червня 2021 року у рамках 5-го туру чемпіонату Тернопільської області серед команд першої ліги відбувся футбольний матч між ФК«Віго-Острів» (Острів) – ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська). І уже на 7-ій хвилині матчу Василь Пшеничний вивів нашу команду вперед.Буквально через пару хвилин а саме на 12-тій хвилині   команда господарів  зрівняла рахунок, який протримався майже до кінця матчу.  Долю матчу взяв на себе лідер ФК «МЕЛЬНИЦЯ» Роман Годований, котрий на 86-ій хвилині матчу  вивів свою команду вперед,матч йшов до завершення, але  на 89-тій хвилині Микола Лук'янчук своїм голом збільшив перевагу нашої команди.

Рахунок матчу

ФК«Віго-Острів»  «1» :  «3»  ФК «Мельниця».

Дякуємо  командам за гру та бажаємо успіхів і пермог у наступних поєдинках.