ФУТБОЛ 2021!!!

Дата: 14.06.2021 10:17

13 червня відбувся футбольний матч 6-того туру Чемпіонату Тернопільської області серед команд першої ліги де наш місцевий ФК "МЕЛЬНИЦЯ" приймав на своєму полі ФК "ВИШНІВЕЦЬ".  І уже на 33 хвилині гол в наші ворота забив Михайло Ковальчук. Хлопці ні на мить не заставили нас засумніватися у власній професійності і самовіддачі, не зарахований гол, який Роман Годований забив вже ніби з офсайду, відбився певною нервозністю у стані господарів, і здавалося, м'яч уперто обминає ворота суперника. І тут вступило у дію правило не забиваєш ти, забивають тобі... І на закінчення матчу на 90+1 хвилині ворота нашої команди вразив Максим Чернявка . Тим не менше, дякуємо усім учасникам поєдинку за гру та яскравий спектр почуттів та емоцій.

Рахунок матчу

ФК "МЕЛЬНИЦЯ"  «0» : «2» ФК "ВИШНІВЕЦЬ"

ДЯКУЄМО НАШИМ ФУТБОЛІСТАМ!!! ВИ НАЙКРАЩІ!!! ЗАВДЯКИ ВАМ  НАШЕ СЕЛИЩЕ ЩОТИЖДНЯ ЗГАДУЄТЬСЯ НА ОБЛАСНОМУ ТЕЛЕБАЧЕНІ!!! ВИ РОБИТЕ ВАЖЛИВУ РОБОТУ, НА ВАС РІВНЯЮТЬСЯ І ВАМИ ЗАХОПЛЮЮТЬСЯ!!!ТАКОЖ ДЯКУЄМО ФАНАТАМ ЯКІ ПІДТРИМУВАЛИ НАШУ КОМАНДУ  ВЕСЬ МАТЧ!!!!