Тернопільська область, Чортківський район

ФУТБОЛ 2021!!!

Дата: 22.06.2021 11:39
Кількість переглядів: 1108

20 Червня 2021 року у рамках 7-го туру чемпіонату Тернопільської області серед команд першої ліги відбувся футбольний матч між «Колос»  (Бучач)  – ФК «Мельниця» (Мельниця-Подільська). І уже на 26-ій хвилині матчу Степан Басістий  вивів нашу команду вперед. Буквально через дві хвилини а саме на 28-ій хвилині  Роман Годований подвоїв перевагу команди. На початку другого тайму а саме на 49-тій хвилині наша команда пропустила від господарів.  Доля матчу вирішилась в додатковий час 90+1 і 90+3 пропустивши двічі матч закінчився з остаточним рахунком 3:2 на користь господарів.

Рахунок матчу

«Колос»  (Бучач)  «3» : «2»  ФК "МЕЛЬНИЦЯ"

ДЯКУЄМО НАШИМ ФУТБОЛІСТАМ!!! ВИ НАЙКРАЩІ!!!  ВИ РОБИТЕ ВАЖЛИВУ РОБОТУ!!! ДЯКУЄМО КОМАНДАМ ЗА ГРУ ТА БАЖАЄМО УСПІХІВ І ПЕРЕМОГ У НАСТУПНИХ ПОЄДИНКАХ!!!!