З Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України !

Дата: 23.08.2021 10:11

Щиро вітаємо вас з найбільшими державними святами нашого народу – Днем Державного Прапора України та 30 річницею Незалежності України! З одного боку для багатовікової історії українського народу це досить короткий термін, з іншого - ці роки довели зрілість української нації в її самостійному державному поступі після довготривалих десятиліть бездержавного минулого. Випробування об’єднують український народ та роблять його сильнішим. Ми усі разом і кожен особисто відповідальний за долю своєї країни. Тож єднаймося, допомагаймо одне одному, спільно будуймо Україну.   Бо лише в єдності - сила! Бо лише в порозумінні  - мир! Бо лише в плідній праці - процвітання  нації!

Мирного неба вам, міцного здоров'я , взаєморозуміння , божої опіки у всіх справах. І хай синьо-жовтий прапор , як запорука стабільності і свободи, який майорить сьогодні в кожному куточку нашої країни, провіщає всім - Україна була,  є  і  буде !

Слава Україні  !  Героям  слава!