Концертна програма до 100-річчя Василя Олександровича Зуляка!!!

Дата: 16.08.2021 09:21

Концертна програма до 100-річчя Василя Олександровича Зуляка

15 серпня в Мельнице-Подільському Будинку культури відбувся святковий концерт приурочений Заслуженому працівнику культури України, мельничанину Василю Зуляку. На святкування було запрошено велику родину Зуляка, про батька розповіла дочка – Дарія Василівна Зуляк – Богдановська. Святковий вечір розпочав оркестр народних інструментів (кер. Юлія Худиківська) , зведений хор працівників культури ( кер. Ольга Ткач). Глядачі дивилися на виступи колективів: с.Горошова, с.Вільхівці, с.Худиківці, с.Кудринці, с.Дністрове. Свято продовжували гості: Зеновій Буркацький – Заслужений діяч мистецтв України, Тетяна Буркацька – Народна артистка України, Володимир Довбня – Заслужений діяч мистецтв України, Володимир Шкоропата – соліст Івано-Франківського національно академічного Гуцульського ансамблю пісні і танцю, Валерій Голуб`як – Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів студент Національної музичної академії ім. П. Чайковського. Дефіле костюмів виробничих майстерень Василя Зуляка підготували гуртківці Будинку дитячої творчості(кер. Ольга Дуткевич). Художні танці підготували учні музичної школи (кер. Іван Возняк).

Ведучі програми : директор Мельнице-Подільського Будинку культури – Роман Казимирик

директор Мельнице-Подільського Будинку дитячої творчості – Ольга Дуткевич

З привітальним словом до глядачів звернулися – голова громади Володимир  Боднарчук, Отець – Андрій Бойко, Тарас Горбачевський – співробітник митця.