Привітання з Днем Знань!!!

Дата: 01.09.2021 09:53

1 вересня День знань, для мільйонів юних громадян України починається навчальний рік.

В цей день  усі навчальні заклади широко відчинять двері для своїх учнів та студентів, у житті яких наступає новий етап в пізнанні навколишнього світу і суспільства. З особливим трепетом увійдуть у шкільні класи учні випускних класів, яким  потрібні неабиякі сили та наполегливість – адже їх попереду очікують тестові випробування, вибір життєвого шляху. Надіємося, що гарні літні враження допоможуть вам у навчанні.

Зі щирими словами вдячності ми звертаємося до наших вчителів, чия самовіддана праця викликала і викликає шанобливе ставлення. Інноваційні напрямки діяльності педагогів у галузі підвищення якості освіти, інформатизації навколишнього середовища заслуговують на особливу увагу.

Сердечно вітаємо вас з початком навчального року, бажаємо всім міцного здоров'я, витримки, наполегливості, мирного неба, творчих успіхів у всіх ваших справах на благо нашої громади та України!