22 вересня під головуванням селищного голови Володимира Боднарчука відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Мельнице-Подільській сільській раді.
22 вересня під головуванням селищного голови Володимира Боднарчука відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Мельнице-Подільській сільській раді.
Його проведення було викликане ситуацією з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 в Україні та в громаді, зокрема.
Про стан епідемічної ситуації на території Мельнице-Подільської селищної ради та запровадження додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV- (доповідач – Леся Мартинюк - директор некомерційного комунального підприємства «Мельнице-Подільський ЦПМСД».)
Про стан підготовки щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і забезпечення пожежної безпеки в осінньо-зимовий період 2021/2022 рік. (доповідач – Ігор Маціюк – спеціаліст ЦЗ та БЖ і ОП Мельнице-Подільської селищної ради.) (Додаток)