19 вересня в Мельниці-Подільськів відболося свято "День селища"

Дата: 20.09.2021 10:32

19 вересня  відбулось урочисте святкування Дня селища Мельнице –Подільської! Славна історія нашого селище є часткою історії нашого району, області та держави. А історію, як ми знаємо, творять люди. У парку відбулось святкування почавшись з Святкових розваг. О 16:00год. відбувся огляд страв на святкових столах, в якому взяли участь всі старостинські округи, освітні заклади, заклади культури, бібліотеки та медичні заклади. Після цього розпочався урочистий концерт за участі аматорів громади які показали 35 номерів.  Дорогі жителі Мельнице-Подільської громади та гості. Висловлюємо подяку всім хто взяв участь у святкуванні Дня селища ! Низький уклін і велика шана Вам за самовіддану працю, за внесок у розвиток та добробут громади. Бажажаємо  Вам добра, міцного здоров’я, родинного щастя, миру.