Вітатаємо з святом - Всеукраїнським Днем бібліотек!!!

Дата: 01.10.2021 09:40

30 вересея в день святкування Дня бібліотек, в приміщені Мельнице-Подільської міської бібліотеки для дорослих, відбулось вручення подяк бібліотекарям нашої громади, за сумлінну працю та участь у святкуванні  Дня селища у Мельниці-Подільській.

Дорогі бібліотекарі вітаємо вас з Всеукраїнським Днем бібліотек. Завдяки цим установам зв’язок між людиною і книгою все ще живий, хоча його і витісняють сучасні технології. Бажаємо, щоб все більше людей відвідувало читальні зали і заводили абонементні картки в бібліотеках. Підтримуйте вітчизняних авторів і знайомтеся із зарубіжними. Пам’ятайте, що книга — найкращий співрозмовник, порадник і друг.