23 грудня 2021 року у Мельнице-Подільському будинку культури відбулася Тринадцята сесія VIII скликання Мельнице-Подільської селищної ради.

Дата: 24.12.2021 16:07

На розгляд було винесено 207 питаннь. Основних 27 питань. Про місцевий бюджет Мельнице-Подільської селищної ради на 2022 рік. Про встановлення та затвердження орендної плати на майно комунальної власності по Мельнице-Подільській селищній раді. Про звільнення від батьківської плати за харчування по Мельнице-Подільській селищній раді; Про встановлення фінансування із місцевого бюджету для організації харчування дітей в дошкільних та загальноосвітніх закладах по Мельнице-Подільській селищній раді;  Про затвердження графіку проведення чергових сесій Мельнице-Подільської селищної ради, та Різне.