Привітання з Водохрещем!

Дата: 19.01.2022 09:45

Шановні жителі   громади !!!

19 січня ми відзначаємо велике свято – Хрещення Господнє. Саме цього дня завдяки нашій вірі, сумлінню, добрим прагнення, разом із чистою водою, яка набуває особливих, цілющих властивостей, відбувається очищення людської душі та тіла. З давніх-давен це свято було для українського народу джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє.

З цієї нагоди із великою радістю вітаю усю нашу громаду! Бажаю миру у ваших сім’ях, любові від ближніх і нехай священна Йорданська вода Вас оберігає від усяких бід і ви завжди будете здорові і щасливі.

З повагою,

селищний голова                                                      Володимир Боднарчук